Menu
Your Cart

Алергии

Brand: UCB Pharma Model: Zyrtec 10 mg х 10 Film-coated tablets
Зиртек 10 mg х 10 филмирани таблеткиZyrtec 10 mg х 10 Film-coated tabletsЗиртек съдържа активното вещество цетиризинов дихидрохлорид. Зиртек е противоалергично лекарство. Зиртек 10 mg/ml перорални капки, разтвор е показан при възрастни и деца на възраст на и над 2 години:За облекчение на назални и очни симптоми свързани с конюнктивит при сезонен и целогодишен алергичен ринит.За облекчение на уртикария.Съставки: Активно вещество: цетиризинов дихидрохлорид. Една филмирана таблетка съдържа 10 mg цетиризинов дихидрохлорид. Други съставки: микрокристална целулоза, лактоза монохидрат, колоиден безводен силициев диоксид, магнезиев стеарат, Опадрай Y-1-7000 (хидроксипропилметилцелулоза (Е 464), титанов диоксид (Е 171), макрогол 400).Забележка: Не приемайте Зиртек ако сте с тежко бъбречно заболяване, изискващо диализа; ако сте алергични към цетиризинов дихидрохлорид, към някоя от останалите съставки, към хидроксизин или към други пиперазинови производни (подобни активни вещества на други лекарс..
9.69лв.
без ДДС:9.69лв.
Brand: UCB Pharma Model: Zyrtec х 20 ml
Зиртек х 20 mlZyrtec х 20 mlЗиртек съдържа активното вещество цетиризинов дихидрохлорид. Зиртек е противоалергично лекарство. Зиртек 10 mg/ml перорални капки, разтвор е показан при възрастни и деца на възраст на и над 2 години:За облекчение на назални и очни симптоми свързани с конюнктивит при сезонен и целогодишен алергичен ринит;За облекчение на уртикария.Съставки: Активно вещество: цетиризинов дихидрохлорид. Един ml (равнявящ се на 20 капки) съдържа 10 mg цетиризинов дихидрохлорид. Една капка съдържа 0,5 mg цетиризинов дихидрохлорид.Другите съставки са: глицерол, пропиленгликол, захарин натрий, метилпарахидроксибензоат (Е 218), пропилпарахидроксибензоат (Е 216), натриев ацетат, ледена оцетна киселина, пречистена вода.Забележка: Не приемайте Зиртек ако сте с тежко бъбречно заболяване, изискващо диализа; ако сте алергични към цетиризинов дихидрохлорид, към някоя от останалите съставки, към хидроксизин или към други пиперазинови производни (подобни активни вещества на други лекарства)...
18.79лв.
без ДДС:18.79лв.
Brand: ZENTIVA Model: Zenaro 5 mg х 7 film-coated tablets
Зенаро 5 mg х 7 филмирани таблеткиZenaro 5 mg х 7 film-coated tabletsЗенаро съдържа левоцетиризинов дихидрохлорид, принадлежи към групата на антихистаминовите продукти и се използва за лечение на симптоми свързани с:Алергичен ринит, включително хроничен алергичен ринит;Копривна треска (подуване на кожата, зачервяване и парене).Съставки: Активното вещество е левоцетиризинов дихидрохлорид 5 mg във всяка филмирана таблетка. Останалите съставки са лактоза монохидрат, микрокристална целулоза, натриев нишестен гликолат (тип А), колоиден безводен силициев диоксид, магнезиев стеарат, хипромелоза 2910/5, макрогол 6000, талк, титанов диоксид (Е171).Забележка: Не приемайте Зенаро ако сте алергични към левоцетиризин дихидрохлорид, цетиризин, хидроксизин или към някоя от останалите съставки на това лекарство, ако имате сериозно нарушение на бъбречната функция (тежко бъбречно нарушение с креатининов клирънс под 10 ml/min).Начин на употреба: Препоръчаната доза при възрастни и деца над 6 години е 1 фи..
4.99лв.
без ДДС:4.99лв.
Brand: UCB Pharma Model: Xyzal 5 mg x 20 film-coated tablets
Ксизал 5 mg х 20 филмирани таблеткиXyzal 5 mg x 20 film-coated tabletsАктивното вещество на Ксизал е левоцетиризинов дихидрохлорид. Ксизал е противоалергично лекарство. За лечение на болестните прояви (симптомите) при възрастни и деца на възраст над 6 години, свързани с:Aлергичен ринит (включително персистиращ алергичен ринит);Kопривна треска (уртикария).Съставки: Активно вещество: левоцетиргоинов дихидрохлорид. Всяка филмирана таблетка съдържа 5 mg левоцетиризинов дихидрохлорид. Другите съставки са: целулоза, микрокристална; лактоза монохидрат (вижте точка 2); силициев диоксид, колоиден безводен; магнезиев стеарат; хипромелоза (Е464), титанов диоксид (Е171) и макрогол 400.Забележка: Не приемайте Ксизал ако сте алергични към левоцетиризинов дихидрохлорид, цетиризин, към други антихистамини, хидроксизин, пиперазинови производни или към някоя от останалите съставки на това лекарство, ако сте с тежко бъбречно заболяване, изискващо диализа.Начин на употреба: Препоръчителната доза при възра..
22.79лв.
без ДДС:22.79лв.
Фитоназал спрей концентрат х 30 ml Фитоназал спрей концентрат х 30 ml
-15 %
Brand: Aboca Model: Fitonasal Spray Concentrate х 30 ml
Фитоназал спрей концентрат х 30 mlFitonasal Spray Concentrate х 30 mlFitonasal спрей концентрат е 100% натурален продукт и действа като концентриран спрей, който отпушва, освобождава и защитава запушения и възпален нос. Продуктът се препоръчва за лечение на всякакъв вид настинка, грипни състояния или ринити. Ефикасността му е гарантирана благодарение на антиоксидантното, осмотично и втечняващо-овлажняващо действие, което Фитоназал спрей концентрат предлага. Състав: Tannisal-FL -Танинова и флавоноидна фракция от хамамелис и мащерка и естествена каменна сол. Без глутен. Начин на употреба: При възрастни: необходимо е да се направят по 2 впръсквания във всяка ноздра, след което да се издуха носа и отново да се направи повторно впръскване. При деца над 6 години: необходимо е да впръскат по 1 път във всяка ноздра, след което да издухат носа и повторят впръскването във всяка ноздра. Производител: Aboca S.p.A., Италия...
19.45лв. 22.89лв.
без ДДС:19.45лв.
Brand: Pranarom Model: Pranarom Allergoforce Nose and Eyes Comfort х 30 capsules
Pranarom Allergoforce Комфорт на очите и носа х 30 капсулиPranarom Allergoforce Nose and eyes comfort х 30 capsulesПранаром Алергофорс Комфорт на очите и носа е продукт, който помага в случей на дразнение на очите и носа. Без странични ефекти (сънливост, кръвотечение от носа … ). Лесни за прием капсули, без вкус и мирис. Не пречи на спортисти (при допинг контрол). За деца над 12 години. Не съдържа консерванти.Състав: Етерични масла: Копър, Джинджифил, Мента, Немска лайка, Лимон, Шотландски бор.Начин на употреба: Деца между 12-18 години: При лекуване, по 1 капсула на ден, през чувствителния период 14 дни подред. Възрастни: Като лек, 2 капсули на ден, по време на чувствителния период в продължение на 14 дни.Повторете този курс, ако е необходимо, спазвайки 5-дневна почивка между курсовете.Производител: Pranarom, Франция..
27.49лв.
без ДДС:27.49лв.
Brand: SANOFI Model: AlleZodac 10 mg film-coated tablets
АлеЗОДАК 10 mg х 10 филмирани таблетки AlleZodac 10 mg film-coated tablets Облекчава симптомите на: алергичен ринит; уртикария;1 таблетка на ден. Начин на употреба: При деца от 6 до 12 години дозата е 5 mg (половин таблетка) два пъти дневно.Състав: Активната съставка в 1 таблетка е 10 mg Цетиризинов дихидрохлорид. Помощни вещества: лактоза монохидрат, царевично нишесте, повидон 30,  магнезиев стеарат, хипромелоза 2910/5, макрогол 6000, талк, титанов  диоксид, емулсия симетикон SE.Производител: SANOFI..
9.89лв.
без ДДС:9.89лв.
Brand: LINEA LTD. Model: Naso Libero nasal spray x 100 ml
Назо Либеро назален спрей – натурална морска вода х 100 mlNaso Libero nasal spray x 100 mlСпрей с изотоничен физиологичен разтвор. Промивките със солена вода помагат да се поддържат отворени носните канали, като се измиват гъсти и сухи секрети. Те могат също да помогнат за подобряване на функцията на ресничките, които съдействат за изчистването на синусите. Това може да бъде от полза за предотвратяване разпространението на инфекцията в синусите и да намали секретите към гърлото. Също така, може да успокои носа, като поддържа лигавиците влажни.Характеристики:Солен разтвор за изплакване на носа; високоефективен за подобряване на симптомите на алергия и съкращаване продължителността на синусовите инфекции. Базиран на морска сол, богата на минерални соли. Бори се срещу развитието на бактерии като предпазва от появата на нови вирусни инфекции. Използвайки технологията Bag-on-Valve: изотоничният физиологичен разтвор се пълни в торбичка, която се намира в спрей флакона. Зоната между алуминиев..
10.99лв.
без ДДС:10.99лв.
Brand: Bayer Model: Claritine 10 mg x 10 tablets
Кларитин 10 mg х 10 таблетки Claritine 10 mg x 10 tabletsТаблетките Кларитин съдържат активното вещество лоратадин, което принадлежи към клас лекарства, известни като антихистамини. Кларитин облекчава симптомите, свързани с алергичен ринит (напр. сенна хрема), като кихане, секреция или сърбеж в носа и парене или сърбеж в очите при възрастни и деца над 6 години, с телесно тегло над 30 kg. Кларитин може да се използва също за облекчаване на симптомите на уртикария (сърбеж, зачервяване и за намаляване на броя и големината на уртиките). Ефектът на Кларитин продължава през целия ден и би трябвало да помогне да се върнете към нормалната си ежедневната дейност и сън.Активни съставки: Всяка таблетка съдържа лоратадин 10 mg.Забележка: Говорете с Вашия лекар или фармацевт, преди да приемете Кларитин:Aко сте алергични към лоратадин или към някоя от останалите съставки на това лекарство;Aко Ви предстоят тестове за кожни алергии. Не приемайте Кларитин 2 дни преди тези тестове;Aко страдате от черно..
10.29лв.
без ДДС:10.29лв.
Клариназе х 10 таблетки
Hot
Brand: Bayer Model: Clarinase x 10 tablets
Клариназе х 10 таблеткиClarinase x 10 tabletsКлариназе съдържа активните вещества лоратадин и псевдоефедрин. Клариназе облекчава симптомите, свързани със сезонен алергичен ринит (сенна хрема), като кихане, сърбеж или секреция от носа, сърбеж и сълзене на очите, придружени от запушване на носа.Активни съставки: Всяка таблетка съдържа лоратадин 5 mg и псевдоефедрин 120 mg.Забележка: Не приемайте Kлариназе:ако сте алергични към лоратадин, псевдоефедрин или към някоя от останалите съставки на това лекарство;ако приемате лекарства за сърдечни заболяваня или високо кръвно налягане;ако страдате от закритоъгълна глаукома;ако имате смущения в уринирането или блокада на пикочните пътища;ако имате високо кръвно налягане и заболявания на сърдечно-съдовата система;ако сте имали инсулт;ако имате хиперфункция на щитовидната жлеза;ако приемате моноаминооксидазен инхибитор (МАО инхибитор) или сте прекъснали лечението с такъв през последните 14 дни. Консултирайте се с лекар преди употреба ако:сте на 60 ..
10.99лв.
без ДДС:10.99лв.
Brand: Acar'Up Consumer Health Model: Exaller Spray x 150 ml
Ексалер спрей х 150 mlExaller Spray x 150 mlЕксалер спрей е продукт, за който е клинично доказано, че елиминира 99% от домашните микрокърлежи в меката мебел, килимите, матраците и други. Той е изключително ефективен, безопасен и лесен за приложение. След първата употреба ще почувствате истинско облекчение на симптомите. Съдържа нетоксични естествени съставки от растителен произход, имитиращи феромоните, които се използват от акарите за комуникация. В резултат на това, домашните микрокърлежи се привличат към напръсканото с продукта покривало и се преместват върху него от вътрешността на килима, чаршафите и тапицерията. Когато се съберат върху третираната повърхност, те могат бързо да се премахнат, като се поставят в гореща вода в пералнята. Ето защо можем да кажем, че Ексалер спрей функционира, като "пресъздава" комуникационните сигнали между домашните акари. Възстановете доброто си здраве и се освободете от алергията към домашни микрокърлежи!Съставки: Етерично масло от лимонена трева (..
58.59лв.
без ДДС:58.59лв.
Brand: CEUMED Model: Nosko Sesame Oil Spray x 10 ml
Носко ойл спрей за нос 10 млNosko Sesame Oil Spray x 10 mlДразнещи усещания и кихане; образуване на сухи корички, чието отстраняване може да доведе и до разраняване - всичко това може да се дължи на сухия въздух, прашната среда, алергии, климатици, лекарства и проблеми с носа и гърлото. Те причиняват сухота, раздразнения и сърбеж на носната лигавица, което може да бъде предпоставка за развитието на болести. За да премахнете сърбежа и да предотвратите образуването на сухи корички, доверете се на естествения назален лубрикант на основата на сусамово масло - Nosko Oil. Той представлява натурален спрей, който овлажнява и успокоява носните канали, премахва сърбежа и предотвратява изсушаването на лигавицата, повишавайки естествената защита срещу грипни състояния.Съставки: Химически чисто сусамово масло, Ph. Eur. 100%.Забележка: Не използвайте при хиперчувствителност (алергия) към сусамово масло. Бременни и кърмачки трябва да бъдат много внимателни с употребата на медицинското изделие.Начин н..
12.89лв.
без ДДС:12.89лв.
Показва 1 до 12 от 29 (3 страници)
Този сайт използва 'бисквитки' (cookies). Продължавайки да ползвате услугите му, Вие се СЪГЛАСЯВАТЕ с използваните от нас 'бисквитки'.