Menu
Your Cart

BRISTOL-MYERS SQUIBB

Brand: BRISTOL-MYERS SQUIBB Model: Efferalgan syrup 150 mg/5 ml x 90 ml
Ефералган сироп 150 mg/5 ml х 90 mlEfferalgan syrup 150 mg/5 ml x 90 mlЕфералган е сироп за перорално приложение, съдържащ парацетамол за симптоматично лечение на болки с лек до умерен интезитет и/или на фебрилни състояния, главоболие, грипоподобни състояния.Състав: Активно вещество: парацетамол - 3,0 g за 100 ml перорален разтвор.Други съставки: макрогол 6000, разтвор на захароза, захарин натрий, кал киселина безводна, карамел-ванилов аромат, пречистена вода.Дозировка: Задължително е да се спазва дозировката, която се определя в зависимост от теглото на детето. Препоръчителната доза е от 10 до 15 mg/kg на всеки 4 до 6 часа, до максимална дневна доза 75 mg/kg/ден. Максималната дневна доза не трябва да надвишава 75 mg/kg. Минималният интервал между всеки прием е 4 часа.Приложение: Перорално приложение. Да се приема в чист вид или разтворен в малко количество вода, мляко или плодов сок.Производител: UPSA SAS, Франция...
3.29лв.
без ДДС:3.29лв.
Brand: BRISTOL-MYERS SQUIBB Model: Efferalgan 500 mg x 16 effervescent tablets
Ефералган 500 mg х 16 ефервесцентни таблеткиEfferalgan 500 mg x 16 effervescent tabletsКАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВА? ЕФЕРАЛГАН представлява лекарствен продукт, без лекарско предписание, под формата на ефервесцентни таблетки, съдържащ парацетамол, който облекчава симптомите на леки до умерени болки и/или на фебрилни състояния като главоболие, грипоподобни състояния, зъбобол, мускулни болки и менструални болки. Парацетамолът е аналгетик и антипиретик, със слаба противовъзпалителна активност, облекчава болката и намалява температурата.КАК СЕ ПРИЕМА? Таблетката трябва да се разтвори напълно в голяма чаша вода и да се изпие веднагаПри възрастни трябва да има интервал от най-малко 4 часа между приемите.В случаите на тежки бъбречни заболявания (тежка бъбречна недостатъчност), интервалът между приемите трябва да бъде най-малко 8 часа.Продължителността на лечението се ограничава:до 5 дни в случай на болка;до 3 дни в случай на треска/фебрилитет.Ако болк..
6.29лв.
без ДДС:6.29лв.
Brand: BRISTOL-MYERS SQUIBB Model: Efferalgan 330 mg x 20 effervescent tablets
Ефералган 330 mg х 20 ефервесцентни таблеткиEfferalgan 330 mg x 20 effervescent tabletsЕфералган с Витамин Ц представлява лекарствен продукт, без лекарско предписание, под формата на ефервесцентни таблетки, съдържащ парацетамол и витамин C, който облекчава симптомите на леки до умерени болки и/или на фебрилни състояния като главоболие, грипоподобни състояния, зъбобол, мускулни болки и менструални болки. Парацетамолът е аналгетик и антипиретик, със слаба противовъзпалителна активност, а витамин С е есенциален водоразтворим витамин, който подпомага имунната система.  Състав: Активни вещества:Парацетамол (Paracetamol)                  330 mgАскорбинова киселина (Ascorbic acid) 200 mgДруги съставки: калиев бикарбонат, натриев хидроген карбонат, сорбитол, безводна лимонена киселина, натриев бензоат, натриев докузат, повидон.Начин на употреба: Препоръчителната дневна доза парацетамол е 10 mg/kg до 15 mg/kg на всеки 4 ..
6.29лв.
без ДДС:6.29лв.
Brand: BRISTOL-MYERS SQUIBB Model: Efferalgan 300 mg x 10 suppositories
Ефералган 300 mg х 10 супозиторииEfferalgan 300 mg x 10 suppositoriesЕфералган представлява лекарствен продукт без лекарско предписание под формата на супозитори, който се използва за симптоматично лечение на лека до умерена болка и/или на фебрилни състояния (състояния с висока температура) при деца с тегло от 15 до 30 kg (на възраст от 4 до 9 години).Състав: Активно вещество: парацетамол (paracetamol) 300 mgДруги съставки: твърди мазнини за една супозитория (съдържащи лецитин, извлечен от соево масло).Начин на употреба: Препоръчителната дневна доза парацетамол супозитории е приблизително 60 mg/kg дневно, разделена на 4 приема, т.е. приблизително 15 mg/kg на всеки 6 часа. Поради риска от локално дразнене, не се препоръчва прилагане на супозитории повече от 4 пъти на ден и продължителността на ректалното лечение трябва да бъде възможно най-кратка. Супозиториите не са подходящи за прилагане в случай на диария. Тази лекарствена форма е предназначена за прилагане при деца с ..
5.79лв.
без ДДС:5.79лв.
Brand: BRISTOL-MYERS SQUIBB Model: Efferalgan 150 mg x 10 suppositories
Ефералган 150 mg х 10 супозиторииEfferalgan 150 mg x 10 suppositoriesЕфералган представлява лекарствен продукт без лекарско предписание под формата на супозитори, който се използва за симптоматично лечение на лека до умерена болка и/или на фебрилни състояния (състояния с висока температура) при деца с тегло от 10 до 15 kg (на възраст от 24 месеца до 3 години).Състав: Активно вещество: парацетамол (paracetamol) 150 mg.Други съставки: твърди мазнини за една супозитория (съдържащи лецитин, извлечен от соево масло).Начин на употреба: Препоръчителната дневна доза парацетамол супозитории е приблизително 60 mg/kg дневно, разделена на 4 приема, т.е. приблизително 15 mg/kg на всеки 6 часа. Поради риска от локално дразнене, не се препоръчва прилагане на супозитории повече от 4 пъти на ден и продължителността на ректалното лечение трябва да бъде възможно най-кратка. Супозиториите не са подходящи за прилагане в случай на диария. Ефералган е предназначен за прилагане при деца с тегло от 1..
4.99лв.
без ДДС:4.99лв.
Показва 1 до 5 от 5 (1 страници)
Този сайт използва 'бисквитки' (cookies). Продължавайки да ползвате услугите му, Вие се СЪГЛАСЯВАТЕ с използваните от нас 'бисквитки'.