Menu
Your Cart

Грип и настинка

КАФЕТИН КОЛД таблетки х10
Ново
Brand: Alkaloid Model: КАФЕТИН КОЛД таблетки х10
КАФЕТИН КОЛД таблетки х10Кафетин Колд филмирани таблеткиCaffetin Cold film-coated tabletsПрочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство тъй като тя съдържа важна за Вас информация. Винаги приемайте това лекарство точно както е описано в тази листовка или както Ви е казал Вашия лекар или фармацевт.Запазете тази листовка. Може да се наложи да я прочетете отново.Ако се нуждаете от допълнителна информация или съвет, попитайте Вашия фармацевт.Ако получите някакви нежелани лекарствени реакции, уведомете Вашия лекар или фармацевт. Това включва и всички възможни нежелани реакции, неописани в тази листовка. Вижте точка 4.Ако след 5 дни не се чувствате по-добре или състоянието Ви се влоши, трябва да потърсите лекарска помощ.Какво съдържа тази листовка;1. Какво представлява Кафетин Колд и за какво се използва2. Какво трябва да знаете, преди да приемате Кафетин Колд3. Как да приемате Кафетин Колд4. Възможни нежелани реакции5. Как да съхранявате Кафетин Колд6. С..
4.49лв.
без ДДС:4.49лв.
КАФЕТИН КОЛДМАКС саше х10
Ново
Brand: Alkaloid Model: КАФЕТИН КОЛДМАКС саше х10
КАФЕТИН КОЛДМАКС саше х10Кафетин КОЛДмакс 1000 mg/12,2 mg перорален разтворCaffetin COLD max 1000 mg/12.2 mg powder for oral solutionВсяко саше съдържа Парацетамол (Paracetamol) 1000 mg и Фенилефрин хидрохлорид(Phenylephrine hydrochloride) 12,2 mgПрочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информация. Винаги приемайте това лекарство точно както е описано в тази листовка или както Ви е казал Вашия лекар или фармацевт.Запазете тази листовка. Може да се наложи да я прочетете отново.Ако се нуждаете от допълнителна информация или съвет, попитайте Вашия фармацевт.Ако получите някакви нежелани лекарствени реакции, уведомете Вашия лекар или фармацевт. Това включва и всички възможни нежелани реакции, неописани в тази листовка. Вижте точка 4.Ако след 3 дни не се чувствате по-добре или състоянието Ви се влоши, трябва да потърсите лекарска помощ.Какво съдържа тази листовка:1. Какво представлява Кафетин КОЛДмакс и за какво се..
11.99лв.
без ДДС:11.99лв.
ФЛУДРЕКС ТИМИ КИДС саше х10
Ново
Brand: Chemax Pharma Model: ФЛУДРЕКС ТИМИ КИДС саше х10
ФЛУДРЕКС ТИМИ КИДС саше х10ФЛУДРЕКС ТИМИ Хот Дринк за Деца 300 mg/ 5 mg/ 20 mg прах за перорален разтворFLUDREX TIMI Hot Drink for Kids 300 mg/ 5 mg/ 20 mg powder for oral solutionпарацетамол / фенилефринов хидрохлорид / аскорбинова киселина(paracetamol / phenylephrine hydrochloride / ascorbic acid)Прочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информация.Винаги приемайте това лекарство точно както е описано в тази листовка или както Ви е казал Вашият лекар или фармацевт.Запазете тази листовка. Може да се наложи да я прочетете отново.Ако се нуждаете от допълнителна информация или съвет, попитайте Вашия фармацевт.Ако получите някакви нежелани лекарствени реакции, уведомете Вашия лекар или фармацевт. Това включва и всички възможни нежелани реакции, неописани в тази листовка. Вижте точка 4.Ако след 3-5 дни не се чувствате по-добре или състоянието Ви се влоши, трябва да потърсите лекарска помощ.Какво съдържа тази листов..
7.59лв.
без ДДС:7.59лв.
ФЛУДРЕКС ХОТ ДРИНК саше х12
Ново
Brand: Chemax Pharma Model: ФЛУДРЕКС ХОТ ДРИНК саше х12
ФЛУДРЕКС ХОТ ДРИНК саше х12ФЛУДРЕКС ХОТ ДРИНК 750 mg/ 10 mg/ 60 mg прах за перорален разтворFLUDREX HOT DRINK 750 mg/ 10 mg/ 60 mg powder for oral solutionпарацетамол (paracetamol)/ фенилефринов хидрохлорид (phenylephrine hydrochloride)/ аскорбиновакиселина (ascorbic acid)Прочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информация.Винаги приемайте това лекарство точно както е описано в тази листовка или както Ви е казал Вашия лекар, фармацевт или медицинска сестра.Запазете тази листовка. Може да се наложи да я прочетете отново.Ако се нуждаете от допълнителна информация или съвет, попитайте Вашия фармацевт.Ако получите някакви нежелани лекарствени реакции, уведомете Вашия лекар, фармацевт илимедицинска сестра. Това включва и всички възможни нежелани реакции, неописани в тазилистовка. Вижте т. 4.Ако след 3-5 дни не се чувствате по-добре или състоянието Ви се влоши, трябва да потърсите лекарска помощ.Какво съдържа тази л..
8.99лв.
без ДДС:8.99лв.
Brand: MEDICINAS Model: КОВИФЛУ капсули х10
КОВИФЛУ капсули х10хранителна добавкаCOVIFLU е революционен природен лек, разработен от експертите по природна медицина от Medicinas д-р академик фармацевт Овидиу Божор и д-р академик Адриян Рестян. Това е лек, който се препоръчва за профилактика и лечение на настинка и грип. Този природен лек се предлага под формата на капсули и е подходящ за лица, склонни към боледуване, лица с отслабнала имунна система или хора от рисковите категории, които могат да развият тежки форми на заболяване. Определяна като инфекция на дихателните пътища, настинката е често срещано заболяване през всеки сезон, но се проявява най-често през студения сезон както сред възрастните, така и сред децата. Инкубационният период е от 4 до 72 часа, след което болният може да има усещане за дразнене в носа и в гърлото, кихане, както и болки в гърлото, общо състояние на отпадналост и главоболие – симптоми, които могат да продължат между 5 и 8 дни. При по-тежките случаи настинката може да доведе до определени у..
17.99лв.
без ДДС:17.99лв.
Brand: Chemax Pharma Model: ФЛУДРЕКС МАКС ХЕРБАЛ ХОТ ДРИНК саше х10
ФЛУДРЕКС МАКС ХЕРБАЛ ХОТ ДРИНК саше х10Флудрекс Макс Хербал Хот Дринк1000 mg / 12,2 mg прах за перорален разтворпарацетамол / фенилефринов хидрохлоридFludrex Max Herbal Hot Drink1000 mg / 12,2 mg powder for oral solutionparacetamol / phenylephrine hydrochlorideПрочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да използвате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информация.Винаги използвайте това лекарство точно както е описано в тази листовка или както Ви е казал Вашият лекар или фармацевт.Запазете тази листовка. Може да се наложи да я прочетете отново.Ако се нуждаете от допълнителна информация или съвет, попитайте Вашия фармацевт.Ако получите някакви нежелани лекарствени реакции, уведомете Вашия лекар или фармацевт. Това включва и всички възможни нежелани реакции, неописани в тази листовка. Вижте точка 4.Ако след 3-5 дни не се чувствате по-добре или състоянието Ви се влоши, трябва да потърсите лекарска помощ.Какво съдържа тази листовка1. Какво представлява Флудрекс Ма..
9.99лв.
без ДДС:9.99лв.
Brand: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG Model: КСИЛОРИН назален спрей 18мл
КСИЛОРИН назален спрей 18млКсилорин 0,055 % спрей за нос, разтворXylorhin 0,055 % nasal spray, solutionКсилометазолин (Xylometazoline)Прочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да използвате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информация.Запазете тази листовка. Може да се наложи да я прочетете отново.Ако имате някакви допълнителни въпроси, попитайте Вашия лекар или фармацевт.Това лекарство е предписано единствено и лично на Вас. Не го преотстъпвайте на други хора.То може да им навреди, независимо че признаците на тяхното заболяване са същите като Вашите.Ако получите някакви нежелани лекарствени реакции, уведомете Вашия лекар или фармацевт. Това включва и всички възможни нежелани реакции, неописани в тази листовка.Какво съдържа тази листовка:1. Какво представлява Ксилорин и за какво се използва2. Какво трябва да знаете преди да използвате Ксилорин3. Как да използвате Ксилорин4. Възможни нежелани реакции5. Как да съхранявате Ксилорин6. Съдържание на опаковката ..
6.39лв.
без ДДС:6.39лв.
Brand: GUNA Model: ЦИТОМИКС гранули 4гр х2
ЦИТОМИКС гранули 4гр х2хомеопатичен лекарствен продуктAnanassa sativa 3DH/ Centella asiatica 3DH/ Glandula GCSF 15СН/ GCSF 30СН/ Interferon gamma 4СН/ Interleukin 1-beta 5СН/ Interleukin 2 5СНУ Interleukin 2 7СН/ Interleukin 4 4СН/ Interleukin 6 7CH/ Interleukin 6 9СН/ Interleukin 615 CHIMedulla ossis suis 4СН/ Vaccinium vitis 3DH/ Vasa lymphatica suis 4CHПрочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информация.Винаги приемайте това лекарство точно както е описано в тази листовка или както Ви е казал Вашия лекар или фармацевт.Запазете тази листовка. Може да се наложи да я прочетете отново. Ако се нуждаете от допълнителна информация или съвет, попитайте Вашия фармацевт.Ако получите някакви нежелани лекарствени реакции, уведомете Вашия лекар или фармацевт.Това включва и всички възможни нежелани реакции, неописани в тази листовка.Ако след 5 дни не се чувствате по-добре или състоянието Ви се влоши, трябва да потърсите ..
36.99лв.
без ДДС:36.99лв.
Brand: Aboca Model: ГОЛАМИР 2АКТ СПРЕЙ ЗА ГЪРЛО 30мл
ГОЛАМИР 2АКТ СПРЕЙ ЗА ГЪРЛО 30млМедицинско изделиеСпреят Golamir 2Act e иновативен продукт за цялото семейство. Подходящ е за употреба от възрастни и деца над 6 години. Облекчава ефективно симптомите на настинка и възпалителни състояния на орофаренгиалната лигавица, вследствие наличието на бактерии, вируси и алергени, както и при контакт с дразнещи външни агенти (дим, смог, прах и полени). Може да се използва и при настинка, когато назалните секрети, стичащи се в гърлото, причиняват дразнене. Успокоява ефективно болката. Защитава лигавицата на устата и гърлото посредством своето нефармокологично механично противовъзпалително действие, като допълнително създава неблагоприятна среда за развитието на бактерии.100% натурален продукт.Съдържа етерични масла от евкалипт и мента с освежаващо действие, които облекчават неприятните усещания в гърлото.Таниновите и смолисти фракции създават неблагоприятна среда за развитието на бактерии.Без глутен.С изключително приятен вкус.Спреят Golamir 2Act пр..
13.69лв.
без ДДС:13.69лв.
Brand: D.M.G. Italia Model: ГРИП СТОП капки за нос 15мл
ГРИП СТОП капки за нос 15млПоказания:Грип Стоп капки с локален ефект на основата на Лактоферин и бета 1-3 D- глюкан:Запушване на носа;Предна / Задна ринорея;Намаляване или загуба на обоняние.Благодарение на активните съставки се възпрепятства развитието на хронични синоназални патологични състояния, потиска се развитието на бактериите и образуването на бактериален биофилм, възстановява се назалната пропускливост, намалява се продължителността на възпалителната реакция. Стимулира се реепителизацията на носната лигавица и се облекчават симптомите на настинка и грип.Подходящ за честа и продължителна употреба.Състав:Лактоферин, Карбоксиметил бета-глюкан, Д-пантенол, Дикалиев глициризинат, Хлорбутанол, Натриев н-хидроксиметилглицинат, ЕДТА динатриева сол, Полисорбат 20, естествени аромати, буферeн разтвор pH 7,0.НЕ СЪДЪРЖА КСИЛОМЕТАЗОЛИН !!!!Действие:Лактоферин - извлича желязото, необходимо за развитието на бактериите, от заобикалящата го среда. Така бактериите се държат гладни и уязвими, ..
16.59лв.
без ДДС:16.59лв.
Brand: D.M.G. Italia Model: ГРИП СТОП спрей за нос 20мл
ГРИП СТОП спрей за нос 20млПоказания:Грип Стоп спрей с локален ефект на основата на Лактоферин и бета 1-3 D-глюкан:Запушване на носа;Предна / Задна ринорея;Намаляване или загуба на обоняние.Благодарение на активните съставки се възпрепятства развитието на хронични синоназални патологични състояния, потиска се развитието на бактериите и образуването на бактериален биофилм, възстановява се назалната пропускливост, намалява се продължителността на възпалителната реакция. Стимулира се реепителизацията на носната лигавица и се облекчават симптомите на настинка и грип.Подходящ за честа и продължителна употреба.Състав:Лактоферин, Карбоксиметил бета-глюкан, Д-пантенол, Дикалиев глициризинат, Хлорбутанол, Натриев н-хидроксиметилглицинат, ЕДТА динатриева сол, Полисорбат 20, естествени аромати, буферeн разтвор pH 7,0.НЕ СЪДЪРЖА КСИЛОМЕТАЗОЛИН !!!!Действие:Лактоферин - извлича желязото, необходимо за развитието на бактериите, от заобикалящата го среда. Така бактериите се държат гладни и уязвими, н..
18.49лв.
без ДДС:18.49лв.
Brand: BAYER Model: АФРИН ND спрей за нос 0.5мг /мл 15мл
Африн ND 0,5 mg/ml спрей за нос, разтворОписание на продукта: Африн ND спрей за нос, разтвор  съдържа активното вещество оксиметазолинов хидрохлорид. Африн ND е деконгестант, който облекчава запушения нос като свива кръвоносните съдове в носа. Действието му започва след няколко минути и продължава с часове. Африн ND се прилага за симптоматично облекчаване на назалната конгестия (запушен нос), причинена от сенна хрема, настинка и синузит.Може да се използва на всеки 12 часа.Ако след 7 дни не се чувствате по-добре или състоянието Ви се влоши, трябва да потърсите лекарска помощ.Дозировка: Възрастни и деца > 10 години: 1-2 впръсквания във всяка ноздра на всеки 12 часа.Деца 6-10 години: 1 впръскване във всяка ноздра на всеки 12 часа.Не трябва да се правят повече от общо 8 впръсквания за възрастни (4 за деца) за период от 24 часа.Да не се надвишава определената доза.Африн ND не трябва да се употребява по-дълго..
8.99лв.
без ДДС:8.99лв.
Показва 1 до 12 от 183 (16 страници)
Този сайт използва 'бисквитки' (cookies). Продължавайки да ползвате услугите му, Вие се СЪГЛАСЯВАТЕ с използваните от нас 'бисквитки'.