Menu
Your Cart

Детско здраве

Brand: Chemax Pharma Model: Ибурапид 100 mg/5 ml суспензия за деца x 100 ml
Активното вещество в състава на лекарствения продукт Ибурапид за деца, на което се дължи неговото действие, е ибупрофен. Принадлежи към групата на нестероидните противовъзпалителни лекарства, които облекчават възпалението, болката, подуването и високата температура.Ибурапид за деца се прилага за понижаване на повишена телесна температура, включително след имунизации и за облекчаване на лека до умерена болка при възпаление на гърло, никнене на зъбки, зъбобол, болки в ушите, главоболие, слаби болки и навяхвания.Не прилагайте Ибурапид за деца в следните случаи:свръхчувствителност (алергия) към ибупрофен или към някоя от останалите съставки на това лекарство (изброени в точка 6)данни за получавана алергична реакция (напр. астма, затруднено дишане, алергична хрема, подуване на лицето, езика, устните или гърлото, обрив) при прием на ибупрофен,ацетилсалицилова киселина (аспирин) или други нестероидни против< лекарства (НСПВС)телесно тегло под 5 kg или възраст под 3 месещсъпътстващо ле..
8.69лв.
без ДДС:8.69лв.
Brand: Chemax Pharma Model: Dialgin junior 250 mg x 6 sachets
Диалгин джуниър е обезболяващ и понижаващ температурата лекарствен продукт и се използва при:понижаване на висока температура;повлияване на умерено до силно изразени болки при главоболие, зъбобол, невралгии, неврити, мускулни болки, травми, хирургични операции, изгаряния, при жлъчни, чернодробни и бъбречни колики, болезнена менструация, болки при онкологични заболявания;други силни остри или хронични болки, когато други терапевтични мерки са противопоказани или неефективниСъстав: Активното вещество е: метамизол натрий 250 mgДругите съставки (помощни вещества) са: манитол, колоиден безводен силициев диоксид, натриев цикламат и ягодов аромат.Начин на употреба: Винаги приемайте това лекарство, точно както е описано в тази листовка или както Ви е казал Вашия лекар или фармацевт. Ако не сте сигурни в нещо, попитайте Вашия лекар или фармацевт.Дозата зависи от интензитета на болката или повишената температура и от индивидуалната чувствителност към Диалгин джуниър.Трябва да се прилага възможно..
3.99лв.
без ДДС:3.99лв.
Brand: Alkaloid Model: Becutan kids multiomega 3 syrop x 250 ml
Бекутан кидс Мултивитамини за деца с омега-3 сироп 250 мл е висококачествена хранителна добавка за деца над 3-годишна възраст. Бекутан кидс Мултивитамини за деца с омега-3 сироп 250 мл се отличава със специалната си формула с рибени масла, богати на омега-3 мастни киселини, съдържащи EPA и DHA. Към тях са добавени още витамини от група B, цинк, йод, витамин К и витамин D3. Тази мощна комбинация ефективно подпомага имунната система на детето. Грижи се още за нервната система, мозъчната функция и нормалното развитие на организма. DHA подкрепя мозъчната функция, цинкът и йодта допринасят за нормалната когнитивна функция, а йодта в комбинация с витамините от група Б допринася за нормалното функциониране на нервната система. Витамин B2, витамин B3 и фолиевата киселина допринасят за намаляване на умората. С вкус на тропически плодове.Състав: рибени масла (EPA 188 mg и DHA 125 mg), витамин B2, витамин B6, витамин B1, фолиева киселина, ниацин, биотин, цинк, йод, витами..
24.39лв.
без ДДС:24.39лв.
Brand: Alkaloid Model: Becutan kids multivits x 100 ml
Бекутан кидс мултивитамини сироп е хранителна добавка с аромат на портокал, която съдържа комбинация от 9 витамина и е предназначена да допълни диетата и да подпомогне растежа и развитието на детето. Без добавена захар и алкохол.Състав: за 2,5 мл (½ чаена лъжичка)     за 5 мл (1 чаена лъжичка)Витамин C                                  13,3 mg                                26,6 mgВитамин E                          3 mg а-ТЕ                  ..
25.69лв.
без ДДС:25.69лв.
Brand: Alkaloid Model: Becutan kids B-complex syrop x 100 ml
Бекутан Кидс Б-комплекс сироп е хранителна добавка с аромат на ананас, която съдържа комбинация от 7 витамина от групата на B-комплекс. Създаден e да подпомага разнообразното хранене на децата. СиропътБекутан Кидс Б-комплекс спомага за нормалното използване на енергия в организма и за намаляване на умората и изтощението.Състав:                              2,5 ml (½ чаена лъжичка)      5 ml (1 чаена лъжичка)Ниацин (никотиамид)                               2,67 mg NE 5,33 mg NEПантотенова киселина                              &..
13.19лв.
без ДДС:13.19лв.
Brand: Alkaloid Model: Nasopass nasal drops for children x 10 ml
Nazopass Капки за нос за деца 0.25 мг/мл 10 мл Alkaloid са капки за нос, предназначени за деца от 2 до 6 години. Съдържат активно вещество оксиметазолин хидрохлорид, който спомага за намаляване отока на лигавицата. Назопас Капки за нос за деца 0.25 мг/мл 10 мл Алкалоид облекчава състояния, свързани със запушване на носа, като: ринит, алергичен ринит, синузит, възпаление от различни видове дразнители. Ако в рамките на 5 до 7 дни няма подобрение или състоянието се влоши, трябва да се потърси лекарска помощ.Състав: Активното вещество е оксиметазолинов хидрохлорид. 1 ml разтвор съдържа 0,25 mg оксиметазолинов хидрохлорид.Другите съставки са: натриев цитрат, лимонена киселина монохидрат, динатриев едетат, бензалкониев хлорид, глицерол и вода за инжекции.Начин на употреба: Винаги използвайте това лекарство точно както Ви е казал Вашият лекар или фармацевт. Ако не сте сигурни в нещо, попитайте Вашия лекар или фармацевт.Препоръчителна..
9.89лв.
без ДДС:9.89лв.
Brand: Alkaloid Model: Becutan kids imuuno sachets x 14
Becutan Multi immuno съдържа комбинация от витамини и минерали, които засилват имунитета и подкрепят растежа и развитието на детето. Предназначен за деца над 3 години. Съдържа подсладител. С аромат на портокал.Състав:Витамин CВитамин EНиацин/Витамин PPПантотенова киселинаЦинкВитаминВитамин B2Витамин B6Витамин AФолиева киселинаЙодБиотинВитамин DВитамин B12Lactobacillus rhamnosus GGПомощни вещества: Фруктоза; малтодекстрин; киселинен регулатор: лимонена киселина; аромат на портокал; средство против слепване: силициев диоксид; подсладител: сукралоза; стабилизатор: гуарова гума. Малтодекстрини.Начин на употреба: Препоръчителна дневна доза:Деца от 3 до 4 години: 1 саше на ден.Деца над 4 години: 1-2 сашета на ден.Разтворете съдържанието на сашето във вода или друга течност (мляко, сок, кисело мляко), при стайна температура.Производител: Alkaloid..
25.69лв.
без ДДС:25.69лв.
Brand: Nobel pharma Model: Solemar Baby isotonic nasal spray x 100 ml
NBL Solemar Baby съдържа изотоничен разтвор с полезни свойства на минерални соли и микроелементи от морска вода. NBL Solemar Baby спрей за нос с изотонична морска вода съдържа естествена изотонична морска вода, разредена еквивалентно на 0,9% разтвор на натриев хлорид. Това е медицинско изделие, не съдържа пропелент, консерванти, химически добавки и/или лекарства. Той е 100% натурален. Препоръки за употреба Помага за облекчаване на запушения нос и по-лесно дишане при деца. Почиства носната кухина, запушена със слуз, омекотява и отстранява слуз (сух секрет), нормализира дишането на детето. Осигурява елиминиране на секрети и/или алергени чрез ежедневно измиване и почистване на носа, намалявайки риска от инфекция на носния канал. Спомага за хидратиране на носната лигавица, без да нарушава физиологичното рН, а като решава проблема със сухотата в носа, възстановява функциите на носната лигавица. Повлиява положително лечението на алергичен ринит, синузит, настинки и грип и възстановяване след..
8.99лв.
без ДДС:8.99лв.
Brand: SANDOZ Model: Angal strawberry x 24 lozenges
Ангал Ягода за деца е лекарство с локално действие в устната кухина и фаринкса при възрастни и деца над 6 години.Има антисептичен ефект и локално обезболяващо действие, което започва от втората минута след приложение и може да има противовирусен ефект срещу някои вируси.Ангал Ягода за деца се препоръчва при:лечение на симптомите на зачервено, възпалено гърло, заболявания на фаринкса и устната кухина, съпроводени с раздразнение и болезнено преглъщане, като възпаление на венците, устната лигавица и афти;в случаи на бактериална инфекция, съпроводена с висока температура е необходимо допълнително лечение;не съдържа захар, което го прави подходящ и за диабетици.Състав: Активните вещества са: хлорхексидинов хидрохлорид 5 mg и лидокаинов хидрохлорид 1 mg. Другите съставки са: левоментол, безводна лимонена киселина, сорбитол, магнезиев стеарат, сукралоза, аромат на ягода 502301 TP 0551.Начин на употреба: Възрастни и деца над 12-годишна възраст: 6 до 10 таблетки дневно. Оставете таблетката да с..
11.59лв.
без ДДС:11.59лв.
Brand: STADA Model: Orofar Kids х 8 броя lollipops
Орофар Кидс Близалки за здраво гърло от Стада действат благоприятно на гърлото, ларинкса и гласните струни. Те овлажняват и омекчават лигавиците, подкрепят защитната им функция и спомагат за комфорта при преглъщане и говорене. Съдържат два билкови екстракта - исландски лишей и медицинска ружа и са с приятен вкус на малина. Без захар, с натурални подсладители - изомалт и стевия. Подходящи за деца над 3 г. Предлага се в опаковка от 8 броя близалки. Активни съставки:Исландски лишей - притежава покривно, защитно, смекчаващо и омекотяващо действие върху лигавицата на дихателните пътища, дължащо се на богатото съдържание на слузни вещества. Те покриват лигавицата на гърлото и горните дихателни пътища със защитен филм, предпазвайки от сух и замърсен въздух;Медицинска ружа - повлиява благоприятно лигавицата на устната кухина и гърло, успокоява локално дразнене и сухота, поради високото съдържание на слузни вещества. Медицинската ружа оказва изразено омекчаващо действие, а слузта от корените ѝ..
14.69лв.
без ДДС:14.69лв.
Brand: DANHSON Model: Sintuss® 0.5% Peroral Drops х 20 ml
Синтус® перорални капки е лекарствен продукт, подходящ при симптоматично лечение на суха, непродуктивна кашлица с различен произход. Oказва централен противокашличен ефект и притежава неспецифичен периферен антихолинергичен и бронхоспазмолитичен ефект, който се усилва и от известно противовъзпалително действие. Продуктът не съдържа захар.Състав:            (в 1 ml)Butamirate citrate 5 mgДозировка: Капките се прилагат през устата, като могат предварително да бъдат поставени в малко течност. Обичайната доза е както следва: Деца от 2 месеца до 1 година: 4 пъти дневно х 14 капки. Деца от 1 година до 3 години: 4 пъти дневно х 21 капки. Деца над 3 години: 4 пъти дневно х 35 капки.Забележка: При деца под 2 год. възраст, това лекарство се дава само по лекарско предписание!Производител: ДАНСОН-БГ ООД, България...
6.49лв.
без ДДС:6.49лв.
Brand: DANHSON Model: Milofen Kids 20 mg/ml Peroral Suspension х 100 ml
Милофен Кидс съдържа ибупрофен, който принадлежи към rрупа лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства (НСПВС). Той действа като облекчава болката, отока (възпалението) и понижава високата температура. Милофен Кидс може да се използва за облекчаване на лека до умерено изразена болка, като болка при възпалено гърло, при никнене на млечни зъби, зъбобол, болка в ушите, главоболие, леки травми и навяхвания. Може също да се използва от 3-месечна възраст за облекчаване на симптомите при простуда и грип и за понижаване на температура, включително температура след имунизация. Терапевтични показания: Милофен Кидс е показан при деца на възраст от 3 месеца до 12 години (>5 kg):за понижаваие на висока температура, включително постимунизационна пирексияза облекчаване на симптомите на простуда и грипза облекчаване на лека до умерена болка при възпалено гърло, болка при никнене на млечни зъби, зъбобол, отит, главоболие, леки травми..
7.39лв.
без ДДС:7.39лв.
Показва 1 до 12 от 79 (7 страници)
Този сайт използва 'бисквитки' (cookies). Продължавайки да ползвате услугите му, Вие се СЪГЛАСЯВАТЕ с използваните от нас 'бисквитки'.