Menu
Your Cart

Лекарства

ФЛУДРЕКС ХОТ ДРИНК саше х12
Ново
Brand: Chemax Pharma Model: ФЛУДРЕКС ХОТ ДРИНК саше х12
ФЛУДРЕКС ХОТ ДРИНК саше х12ФЛУДРЕКС ХОТ ДРИНК 750 mg/ 10 mg/ 60 mg прах за перорален разтворFLUDREX HOT DRINK 750 mg/ 10 mg/ 60 mg powder for oral solutionпарацетамол (paracetamol)/ фенилефринов хидрохлорид (phenylephrine hydrochloride)/ аскорбиновакиселина (ascorbic acid)Прочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информация.Винаги приемайте това лекарство точно както е описано в тази листовка или както Ви е казал Вашия лекар, фармацевт или медицинска сестра.Запазете тази листовка. Може да се наложи да я прочетете отново.Ако се нуждаете от допълнителна информация или съвет, попитайте Вашия фармацевт.Ако получите някакви нежелани лекарствени реакции, уведомете Вашия лекар, фармацевт илимедицинска сестра. Това включва и всички възможни нежелани реакции, неописани в тазилистовка. Вижте т. 4.Ако след 3-5 дни не се чувствате по-добре или състоянието Ви се влоши, трябва да потърсите лекарска помощ.Какво съдържа тази л..
8.99лв.
без ДДС:8.99лв.
ФЛУДРЕКС ТИМИ КИДС саше х10
Ново
Brand: Chemax Pharma Model: ФЛУДРЕКС ТИМИ КИДС саше х10
ФЛУДРЕКС ТИМИ КИДС саше х10ФЛУДРЕКС ТИМИ Хот Дринк за Деца 300 mg/ 5 mg/ 20 mg прах за перорален разтворFLUDREX TIMI Hot Drink for Kids 300 mg/ 5 mg/ 20 mg powder for oral solutionпарацетамол / фенилефринов хидрохлорид / аскорбинова киселина(paracetamol / phenylephrine hydrochloride / ascorbic acid)Прочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информация.Винаги приемайте това лекарство точно както е описано в тази листовка или както Ви е казал Вашият лекар или фармацевт.Запазете тази листовка. Може да се наложи да я прочетете отново.Ако се нуждаете от допълнителна информация или съвет, попитайте Вашия фармацевт.Ако получите някакви нежелани лекарствени реакции, уведомете Вашия лекар или фармацевт. Това включва и всички възможни нежелани реакции, неописани в тази листовка. Вижте точка 4.Ако след 3-5 дни не се чувствате по-добре или състоянието Ви се влоши, трябва да потърсите лекарска помощ.Какво съдържа тази листов..
7.59лв.
без ДДС:7.59лв.
ФАРИНГОСЕПТ таблетки за смучене х20
Ново
Brand: FORTEX Model: ФАРИНГОСЕПТ таблетки за смучене х20
ФАРИНГОСЕПТ таблетки за смучене х20 ФАРИНГОСЕПТ® 8,75 mg таблетки за смучене, пресованиFARINGOSEPT® 8,75 mg compressed lozengesФлурбипрофенFlurbiprofenПрочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информация.Винаги приемайте това лекарство точно както е описано в тази листовка или както Ви е казал Вашият лекар или фармацевт.Запазете тази листовка. Може да се наложи да я прочетете отново.Ако се нуждаете от допълнителна информация или съвет, попитайте Вашия фармацевт.Ако получите някакви нежелани реакции, уведомете Вашия лекар или фармацевт. Това включва и всички възможни нежелани реакции, неописани в тази листовка. Вижте точка 4.Ако след 3 дни не се чувствате по-добре или състоянието Ви се влоши, трябва да потърсите лекарска помощ.Какво съдържа тази листовка1. Какво представлява ФАРИНГОСЕПТ и за какво се използва2. Какво трябва да знаете, преди да приемете ФАРИНГОСЕПТ3. Как да приемате ФАРИНГОСЕПТ4. Възможни не..
7.99лв.
без ДДС:7.99лв.
СЕБОМАКС крем против себорея 30мл
Ново
Brand: Biotrade Model: СЕБОМАКС крем против себорея 30мл
СЕБОМАКС крем против себорея 30млЗа зачервена и лющеща се кожа в Т-зоната на лицетоЗа кожа, склонна към себореен дерматит в неокосмените зониЗа кожа, склонна към розацеяУспокояващ крем за раздразнена и лющеща се кожа в Т-зоната на лицето – брадичка, нос, чело. Съдържа сяра – изпитано класическо противосеборейно средство. Хидратиращият комплекс от пантенол и витамин Е има антиоксидантно и успокояващо действие за зачервената и лющеща се кожа и я поддържа в отлично състояние за дълго време.Подходящ при:зачервена и лющеща се кожа на лицето и в Т-зоната (вежди, нос, брадичка)склонна към себореен дерматит в неокосмените зонисклонна към розацеяДействие:Успокоява зачервената и лющеща се кожаОвлажнява и подхранваНачин на употреба: Намажете тънък слой от крема по засегнатите зони през вечер.След около седмица можете да използвате крема всяка вечер до пълно успокояване на кожата. За профилактика и поддържане на резултата използвайте веднъж на всеки 5 до 7 дни.Важно:Възможно е леко дразнене н..
23.49лв.
без ДДС:23.49лв.
Brand: Alkaloid Model: КАФЕТИН КОЛДМАКС саше х10
КАФЕТИН КОЛДМАКС саше х10Кафетин КОЛДмакс 1000 mg/12,2 mg перорален разтворCaffetin COLD max 1000 mg/12.2 mg powder for oral solutionВсяко саше съдържа Парацетамол (Paracetamol) 1000 mg и Фенилефрин хидрохлорид(Phenylephrine hydrochloride) 12,2 mgПрочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информация. Винаги приемайте това лекарство точно както е описано в тази листовка или както Ви е казал Вашия лекар или фармацевт.Запазете тази листовка. Може да се наложи да я прочетете отново.Ако се нуждаете от допълнителна информация или съвет, попитайте Вашия фармацевт.Ако получите някакви нежелани лекарствени реакции, уведомете Вашия лекар или фармацевт. Това включва и всички възможни нежелани реакции, неописани в тази листовка. Вижте точка 4.Ако след 3 дни не се чувствате по-добре или състоянието Ви се влоши, трябва да потърсите лекарска помощ.Какво съдържа тази листовка:1. Какво представлява Кафетин КОЛДмакс и за какво се..
11.99лв.
без ДДС:11.99лв.
Brand: Alkaloid Model: КАФЕТИН КОЛД таблетки х10
КАФЕТИН КОЛД таблетки х10Кафетин Колд филмирани таблеткиCaffetin Cold film-coated tabletsПрочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство тъй като тя съдържа важна за Вас информация. Винаги приемайте това лекарство точно както е описано в тази листовка или както Ви е казал Вашия лекар или фармацевт.Запазете тази листовка. Може да се наложи да я прочетете отново.Ако се нуждаете от допълнителна информация или съвет, попитайте Вашия фармацевт.Ако получите някакви нежелани лекарствени реакции, уведомете Вашия лекар или фармацевт. Това включва и всички възможни нежелани реакции, неописани в тази листовка. Вижте точка 4.Ако след 5 дни не се чувствате по-добре или състоянието Ви се влоши, трябва да потърсите лекарска помощ.Какво съдържа тази листовка;1. Какво представлява Кафетин Колд и за какво се използва2. Какво трябва да знаете, преди да приемате Кафетин Колд3. Как да приемате Кафетин Колд4. Възможни нежелани реакции5. Как да съхранявате Кафетин Колд6. С..
4.49лв.
без ДДС:4.49лв.
Brand: ACAR'UP CONSUMER HEALTH Model: ЕКСАЛЕР СПРЕЙ 150мл
ЕКСАЛЕР СПРЕЙ 150млExaller е продукт, за който е клинично доказано, че елиминира 99% от домашните микрокърлежи в меката мебел, килимите, матраците и други. Той е изключително ефективен, безопасен и лесен за приложение. След първата употреба ще почувствате истинско облекчение на симптомите. Съдържа нетоксични естествени съставки от растителен произход, имитиращи феромоните, които се използват от акарите за комуникация. В резултат на това, домашните микрокърлежи се привличат към напръсканото с продукта покривало и се преместват върху него от вътрешността на килима, чаршафите и тапицерията. Когато се съберат върху третираната повърхност, те могат бързо да се премахнат, като се поставят в гореща вода в пералнята. Ето защо можем да кажем, че спреят Exaller функционира, като "пресъздава" комуникационните сигнали между домашните акари.Възстановете доброто си здраве и се освободете от алергията към домашни микрокърлежи!Състав:Етерично масло от лимонена трева (Lemon grass);Етерично масло от мат..
58.59лв.
без ДДС:58.59лв.
Brand: GUNA Model: ЦИТОМИКС гранули 4гр х2
ЦИТОМИКС гранули 4гр х2хомеопатичен лекарствен продуктAnanassa sativa 3DH/ Centella asiatica 3DH/ Glandula GCSF 15СН/ GCSF 30СН/ Interferon gamma 4СН/ Interleukin 1-beta 5СН/ Interleukin 2 5СНУ Interleukin 2 7СН/ Interleukin 4 4СН/ Interleukin 6 7CH/ Interleukin 6 9СН/ Interleukin 615 CHIMedulla ossis suis 4СН/ Vaccinium vitis 3DH/ Vasa lymphatica suis 4CHПрочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информация.Винаги приемайте това лекарство точно както е описано в тази листовка или както Ви е казал Вашия лекар или фармацевт.Запазете тази листовка. Може да се наложи да я прочетете отново. Ако се нуждаете от допълнителна информация или съвет, попитайте Вашия фармацевт.Ако получите някакви нежелани лекарствени реакции, уведомете Вашия лекар или фармацевт.Това включва и всички възможни нежелани реакции, неописани в тази листовка.Ако след 5 дни не се чувствате по-добре или състоянието Ви се влоши, трябва да потърсите ..
36.99лв.
без ДДС:36.99лв.
Brand: ZENTIVA Model: ХЕПАРОИД унгвент 30г
ХЕПАРОИД унгвент 30гПрочетете внимателно цялата листовка, тъй като тя съдържа важна за Вас информация.Това лекарство се отпуска без лекарско предписание. Въпреки това, за да получите най-добри резултати от лечението, Вие трябва внимателно да спазвате инструкциите за употреба на лекарствения продукт.•  Запазете тази листовка. Може да се наложи да я прочетете отново.•  Ако се нуждаете от допълнителна информация или съвет, попитайте Вашия фармацевт.•  Вие трябва да потърсите лекарска помощ, в случай че Вашите симптоми се влошават или не се подобряват.•  Ако някоя от нежеланите лекарствени реакции стане сериозна, или забележите други, неописани в тази листовка нежелани реакции, моля уведомете Вашия лекар или фармацевт.В тази листовка:1. Какво е ХЕПАРОИД ЗЕНТИВА и за какво се използва2. Преди да започнете да използвате ХЕПАРОИД ЗЕНТИВА3. Как да използвате ХЕПАРОИД ЗЕНТИВА4. Възможни нежелани реакции5. Как се съхранява ХЕПАРОИД ЗЕНТИВА6. Допълнителна информация1. КАКВО Е ..
12.69лв.
без ДДС:12.69лв.
Brand: Chemax Pharma Model: ФЛУДРЕКС МАКС ХЕРБАЛ ХОТ ДРИНК саше х10
ФЛУДРЕКС МАКС ХЕРБАЛ ХОТ ДРИНК саше х10Флудрекс Макс Хербал Хот Дринк1000 mg / 12,2 mg прах за перорален разтворпарацетамол / фенилефринов хидрохлоридFludrex Max Herbal Hot Drink1000 mg / 12,2 mg powder for oral solutionparacetamol / phenylephrine hydrochlorideПрочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да използвате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информация.Винаги използвайте това лекарство точно както е описано в тази листовка или както Ви е казал Вашият лекар или фармацевт.Запазете тази листовка. Може да се наложи да я прочетете отново.Ако се нуждаете от допълнителна информация или съвет, попитайте Вашия фармацевт.Ако получите някакви нежелани лекарствени реакции, уведомете Вашия лекар или фармацевт. Това включва и всички възможни нежелани реакции, неописани в тази листовка. Вижте точка 4.Ако след 3-5 дни не се чувствате по-добре или състоянието Ви се влоши, трябва да потърсите лекарска помощ.Какво съдържа тази листовка1. Какво представлява Флудрекс Ма..
9.99лв.
без ДДС:9.99лв.
Brand: MEDA Pharma Model: ФЕНОЛАКС таблетки 5мг х30
ФЕНОЛАКС таблетки 5мг х30ФЕНОЛАКС 5 mg стомашно-устойчиви таблеткиFENOLAX 5 mg gastro-resistant tabletsБизакодил/BisacodylПрочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство» тъй като тя съдържа важна за Вас информация.Винаги приемайте това лекарство точно както е описано в тази листовка или както Ви е казал Вашия лекар или фармацевт.Запазете тази листовка. Може да се наложи да я прочетете отново. Ако се нуждаете от допълнителна информация или съвет, попитайте Вашия фармацевт. Ако получите някакви нежелани лекарствени реакции, уведомете Вашия лекар или фармацевт. Това включва и всички възможни нежелани реакции, неописани в тази листовка. Вижте точка 4.Ако след 7 дни не се чувствате по-добре или състоянието Ви се влоши, трябва да потърсите лекарска помощ.Какво съдържа тази листовка:1. Какво представлява Фенолакс и за какво се използва2. Какво трябва да знаете, преди да приемете Фенолакс3. Как да приемате Фенолакс4. Възможни нежелани реакции5. Ка..
1.69лв.
без ДДС:1.69лв.
Brand: MIP Pharma Model: ТЕТРИСАЛ спрей 20мл
ТЕТРИСАЛ спрей 20млТетрисал Е представлява печистен разтвор на натриев хлорид, който се разпределя равномерно върху цялата носна лигавица, посредством дозиран спрей.  Това помага  на лигавицата да се възстанови по-бързо и улеснява почистването на носа от прах и секрети, а също така предпазва от изсъхване на носната лигавица при пребиваване на сух въздух. Лигавицата остава влажна и спокойна и  естественото й функциониране отново е възможно.Тетрисал Е има мек ефект, защото не съдържа консерванти, подходящ е за хора с нежна и чувствителна лигавица на носа. Поради тази добра поносимост може да се прилага при възрастни и деца.Състав:Натриев хлорид и пречистена вода.Не съдържа консерванти. За приложение в носаПоказания:За почистване и овлажняване на лигавицата на носа /напр. при престой на сух въздух/. За подпомагащо лечение при запушен нос /напр. при хрема/Противопоказания:Не са известни.Употреба по време на бременност и кърмене:Няма данни срещу употребата по време на бременн..
7.39лв.
без ДДС:7.39лв.
Показва 1 до 12 от 594 (50 страници)
Този сайт използва 'бисквитки' (cookies). Продължавайки да ползвате услугите му, Вие се СЪГЛАСЯВАТЕ с използваните от нас 'бисквитки'.